BEKO Built-in | 900 W | 25 L | Grill | Black
| All | |
| Ahju suurus | 25 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1000 W |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross weight | 20.56 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.8 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht | 25 L |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Net weight | 18.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | BEKO |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 39.2 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.000096 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



